لحظه‌ای غفلت می‌تواند ما را از نعمت وجود سالمند عزیزی محروم سازد!

  • مراقبت هوشمندانه از سالمندان

چنانچه سالمند شما مدت زمان قابل توجهی تحرک نداشته باشد و یا دچار سانحه‌‌ای شود و یا به هر دلیلی دکمه‌ی هوشمند در اختیارش را بفشارد، شما از طریق هشداردهنده‌های داخل خانه و نیز روی گوشی هوشمند خود فورا مطلع خواهید شد و می‌توانید به کمک او بشتابید.

Elderly Care

تمام وسایل خانه حتی زمانی که در خانه حضور ندارید به فرمان شما هستند!

Home Appliances
  • کنترل هوشمند وسایل خانه

با تپ‌لایف می‌توانید پریزهای خود را بدون تعویض هوشمند کنید و بدون تغییر در وسایل برقی مانند یخچال، فریزر، کتری برقی، قهوه ساز و … تمام مصرف‌کننده‌های برقی را از راه دور کنترل کنید.

هوشمند سازی یاری‌گر شما در مصرف بهینه‌ی انرژی!

  • کنترل هوشمند مصرف انرژی

آیا قبض برق شما را متعجب کرده و نمی‌دانید کدام وسیله موجب شده مصرفتان افزایش یابد؟ تپ‌لایف تمام کلیدها و پریزهای شما را بدون تعویض یا تغییر در سیم کشی ساختمان (بر خلاف بسیاری از راهکارهای مشابه) هوشمند می‌سازد تا بتوانید روی اپلیکیشن تپ‌لایف میزان و روند مصرف تمام وسایل برقی را مشاهده کنید. بدین ترتیب وسایل پر مصرف را شناسایی کرده و قادر به مدیریت مصرف و صرفه جویی می‌شوید.

Energy Management

با خانه خود حرف بزنید!

Voice Command
  • دستور صوتی با تپ لایف

همه‌ی سیستم‌های هوشمند تپ‌لایف را می توانید با دستور صوتی کنترل کنید.

آسمان را  به زیر سقف خانه بیاورید!

  • کنترل هوشمند خارج از آپارتمان

با قرار دادن سنسورهای هوشمند و متنوع تپ‌لایف بر روی پشت بام، حیاط یا بالکن خود می‌توانید در هر لحظه اطلاعاتی نظیر دمای هوا، سرعت باد و بارندگی را روی گوشی همراه خود مشاهده نمایید و همچنین کنترل سایر امکانات مانند دمای آب استخر، جکوزی و مشاعات را نیز بدون تغییر سیستم ها و سیم کشی هوشمند کنید.

کنترل هوشمند خارج خانه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.