لحظه‌ای غفلت می‌تواند ما را از نعمت وجود سالمند عزیزی محروم سازد!

  • مراقبت هوشمندانه از سالمندان

چنانچه سالمند شما مدت زمان قابل توجهی تحرک نداشته باشد و یا دچار سانحه‌‌ای شود و یا به هر دلیلی دکمه‌ی هوشمند در اختیارش را بفشارد، شما از طریق هشداردهنده‌های داخل خانه و نیز روی گوشی هوشمند خود فورا مطلع خواهید شد و می‌توانید به کمک او بشتابید.

Elderly Care

تمام وسایل خانه حتی زمانی که در خانه حضور ندارید به فرمان شما هستند!

Home Appliances
  • کنترل هوشمند وسایل خانه

با تپ‌لایف می‌توانید پریزهای خود را بدون تعویض هوشمند کنید و بدون تغییر در وسایل برقی مانند یخچال، فریزر، کتری برقی، قهوه ساز و … تمام مصرف‌کننده‌های برقی را از راه دور کنترل کنید.

هوشمند سازی یاری‌گر شما در مصرف بهینه‌ی انرژی!

  • کنترل هوشمند مصرف انرژی

آیا قبض برق شما را متعجب کرده و نمی‌دانید کدام وسیله موجب شده مصرفتان افزایش یابد؟ تپ‌لایف تمام کلیدها و پریزهای شما را بدون تعویض یا تغییر در سیم کشی ساختمان (بر خلاف بسیاری از راهکارهای مشابه) هوشمند می‌سازد تا بتوانید روی اپلیکیشن تپ‌لایف میزان و روند مصرف تمام وسایل برقی را مشاهده کنید. بدین ترتیب وسایل پر مصرف را شناسایی کرده و قادر به مدیریت مصرف و صرفه جویی می‌شوید.

Energy Management

با خانه خود حرف بزنید!

Voice Command
  • دستور صوتی با تپ لایف

همه‌ی سیستم‌های هوشمند تپ‌لایف را می توانید با دستور صوتی کنترل کنید.

آسمان را  به زیر سقف خانه بیاورید!

  • کنترل هوشمند خارج از آپارتمان

با قرار دادن سنسورهای هوشمند و متنوع تپ‌لایف بر روی پشت بام، حیاط یا بالکن خود می‌توانید در هر لحظه اطلاعاتی نظیر دمای هوا، سرعت باد و بارندگی را روی گوشی همراه خود مشاهده نمایید و همچنین کنترل سایر امکانات مانند دمای آب استخر، جکوزی و مشاعات را نیز بدون تغییر سیستم ها و سیم کشی هوشمند کنید.

کنترل هوشمند خارج خانه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *