هدف تپ لایف صرفاً تولید و یا نصب کردن تکنولوژی نیست. تپ‌لایف یک شرکت سبک زندگی هوشمند با هدف ایجاد آرامش و راحتی برای افراد در محیط خانه و کار است. تپ لایف در کنار آسایش، به امنیت و ایمنی شما فکر می‌کند. می‌توان گفت هوشمندسازی پنجره‌ای را به خانه یا محل کار شما باز می‌کند که به شما امکان مراقبت و کنترل از آن‌ها را حتی زمانی که دور هستید می‌دهد.

هوشمندترین ساختمان اداری ایران محصول تپ لایف!

مجتمع اداری ریبون، مجموعه‌ای مدرن که طرح مینیمال و منحصربه‌فرد آن توسط دکتر علیرضا تغابنی ارائه شده، به وسیله شرکت هوشمندسازی تپ لایف جان گرفته است. این ساختمان واقع در خیابان برزیل تهران است و به عنوان هوشمندترین ساختمان اداری ایران نیز شناخته می‌شود.

 

تپ لایف تلاش کرده است که راهکارهایی جامع و حرفه‌ای، متناسب با محیط کاری و اداری را به صورت یکپارچه در ساختمان ریبون پیاده‌سازی کند.

مجتمع اداری ریبون خیابان برزیل

اپلیکیشن تپ لایف در ریبون، اجزای مختلف این ساختمان را با هوشمندی تمام به هم متصل کرده است. مواردی که در ادامه آمده تنها بخشی از امکاناتی است که تنها با یک لمس برای افراد در ریبون فراهم می‌شود:

• باز کردن درب واحدها توسط کارمندان حتی از راه دور

• کنترل پرده‌ها، روشنایی، سیستم تهویه و کنترل دما و سایر راهکارهای هوشمند

• استفاده از پارکینگ هوشمند، به اشتراک گذاشتن جای پارک و استفاده از کارواش و خدمات اتومبیل هنگام استفاده از پارکینگ

• تعریف سناریوهای مختلف برای موقعیت‌های متفاوت کاری مانند مصاحبه، ارائه مطلب، جلسات و …

• استفاده از خدمات رستوران و کافی‌شاپ توسط کارمندان

تپ لایف در ساختمان اداری ریبون فضایی هوشمند برای رشد و تعالی کسب و کارها را فراهم کرده است.

BMS Plan

یک همکاری هوشمند دیگر با نکست آفیس!

شرکت تپ لایف در حال اجرای یک پروژه‌ی هوشمند سازی با اعتماد مجدد دکتر علیرضا تغابنی در نکست آفیس (دفتر دیگر) است. این پروژه در شهرک غرب واقع شده و بازسازی مدرن یک واحد قدیمی است.

 

در این پروژه برای اولین بار « پلان هوشندسازی » در کنار دیگر نقشه‌های ساختمانی طراحی ارائه شد.

 

پروژه بازسازی و هوشمندسازی این واحد، به دلیل پیچیدگی و خاص بودن طراحی آن کاری دشوار است و تپ لایف با بهره‌گیری از روش‌های نوین و راهکارهای خلاقانه، این پیچیدگی را به فرصتی برای ارائه‌ی بهتر قابلیت‌های هوشمندسازی تبدیل کرده است.

 

هوشمند بودن سیستم تهویه، روشنایی، امنیت و کنترل پرده‌ها، باعث می‌شود که افراد علاوه بر احساس آرامش و امنیت، تجربه کاری لذت‌بخشی داشته باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.