اپلیکیشن تپ لایف، هوشمندترین اپلیکیشن فارسی موبایل!

اپلیکیشن خانه هوشمند، اصلی‌ترین راه تعامل شما با خانه یا ساختمان است. از باز کردن درب خانه گرفته تا مشاهده میزان مصرف آب خانه، همه با استفاده از همین اپلیکیشن امکان پذیر است.

مشکلی که بیشتر خانه‌های هوشمند در ایران دارند، نداشتن یک اپلیکیشن یکپارچه فارسی برای کنترل تمام بخش‌های خانه است. با برنامه تپ لایف شما علاوه بر اینکه می توانید تمام قسمت های خانه را به طور یکپارچه کنترل کنید، می توانید ویلا یا ساختمان هوشمند خود را نیز بر روی همین اپلیکیشن مدیریت کنید.

به دلیل استفاده از تجهیزات خارجی، اکثر برنامه‌های کاربردی نیز به زبان انگلیسی هستند. یکی از نقاط قوت شرکت تپ لایف، اپلیکیشن موبایل یکپارچه و فارسی آن است.

به این ترتیب نیازی نیست که چندین برنامه مختلف را در تلفن همراه خود یا سایر افراد خانواده نصب کنید. یک اپلیکیشن کم‌حجم، کار همه آن‌ها را انجام می‌دهد.

درمواردی مانند اتوماسیون ویلا مسئله مهم کنترل از راه دور آن است. تپ لایف با داشتن اپلیکیشن مطمئن، تضمین می‌کند که ویلای خود را به بهترین نحو از راه دور کنترل کنید.

تپ لایف را از اینجا دانلود کنید!

چرا تپ لایف؟

  • خوش‌دستاپلیکیشن تپ لایف ساده و کاربرپسند است.
  • مطمئناپلیکیشن موبایل فارسی تپ لایف داده‌های مشتریان عزیز را را صرفاً در کنترلر هوشمند منزل ایشان ذخیره می‌کند. این اطلاعات در هیچ‌کجای دیگر قرار نگرفته و استفاده نمی‌شود.
  • یکپارچههمه‌ی امکانات هوشمندسازی به صورت یکپارچه و در قالب یک اپلیکیشن تحت کنترل شماست.
  • توانمندشما می‌توانید سناریوهای دلخواه خود را تعریف کرده و کارهای پیچیده را با یک اشاره انجام دهید.
  • تصویر واقعیدر اپلیکیشن موبایل فارسی تپ لایف امکان شخصی‌سازی وجود دارد. برای مثال می‌توانید تصاویر واقعی از اماکن مختلف خانه و یا حتی پلان ساختمان را به جای تصاویر پیش‌فرض قرار دهید.
  • دو زبانهاپلیکیشن تپ لایف به دو زبان فارسی و انگلیسی است.
  • سازگارتفاوتی نمی‌کند از چه دستگاهی استفاده کنید. اپلیکیشن خانه هوشمند تپ لایف با سیستم‌عامل‌های ویندوز، لینوکس، اندروید و IOS سازگاری دارد.
  • قابل اطمینانارتباطات اپلیکیشن تپ لایف با کنترلر هوشمند منزلتان، روی بستر اینترنت ملی است. در نتیجه با قطعی احتمالی اینترنت بین‌المللی، سرویس شما مختل نمی‌شود.
  • کاربردیاین اپلیکیشن گزارش‌های جامع و ارزشمندی مانند میزان مصرف هر یک از تجهیزات به شما می‌دهد.
  • مناسب همههمه اعضای خانواده و حتی مهمانان می‌توانند با دسترسی مناسب از اپلیکیشن تپ لایف استفاده کنند. تغییرات و فعالیت‌ها در لحظه برای همه این افراد نمایش داده می شود.

علاوه بر امکانات گفته شده اپلیکیشن به  طور کامل توسط متخصصین تپ‌لایف پشتیبانی می شود. همچنین به شما امکان شخصی‌سازی و تعریف سناریوهای مختلف مثل سناریو سفر، سناریو خواب و … را می دهد تا تجربه یک زندگی راحت همراه با آرامش و آسایش را داشته‌باشید. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با تپ لایف در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *