.

Tap Sec

smart-security-systems

 دزدگیر هوشمند Tap sec از محصولات شرکت تپ لایف است که، اطلاعات سنسور‌ها را به کنترلر می‌فرستد و سپس پنل کنترل را دریافت و تجزیه تحلیل کرده و فرمان‌های مختلفی را به بخش‌های گوناگون می‌‎فرستد. این سیستم به اپلیکیشن تپ لایف متصل است و شما می توانید در هر زمان و مکانی بر وضعیت منزل خود فقط با تلفن همراهتان نظارت داشته باشید.

در این سیستم دزدگیر هوشمند حتی اگر اینترنت و یا برق منزل شما قطع شود، هشدار از طریق اس ام اس به شما داده  می‌شود. همچنین اگر ساختمان شما مجهز به برق اضطراری باشد، در صورت قطعی برق، سیستم به صورت خودکار برق اصطراری را فعال می‌کند.

Tap Sound

امکانی که  Tap Sound را از سایر سیستم های صوتی هوشمند جدا می‌کند، قابلیت تعریف زون‌های مختلف است. یعنی شما علاوه بر اینکه می‌توانید موسیقی را به طور همزمان در کل خانه پخش کنید، امکان مدیریت زون‌های( بخش‌های مختلف خانه) را نیز دارید.

اگر سیستم روشنایی خانه شما نیز هوشمند باشد، این امکان وجود دارد که آمپلی فایر هوشمند تپ لایف با آن هماهنگ شود و لذت شنیدن موسیقی را برای شما چند برابر کند.

Ava Life

Ava Life سیستم صوتی هوشمند برای محیط‌های کوچکی مانند سرویس بهداشتی خانه و ساختمان و یا واحد های ادری و اتاق پرو است. این سیستم صوتی از محصولات خود شرکت تپ لایف است و قیمت پایینی دارد. با استفاده از این سیستم شما به عنوان فروشنده می‌توانید با صرف هزینه کمی، فروش خود را بالاتر ببرید.

تحقیقات نشان می‌دهد که پخش موسیسقی در سرویس بهداشتی علاوه بر اینکه احساس آرامش برای افراد ایجاد می‌کند، مصرف آب را نیز تا حد زیادی کاهش می‌دهد. در واقع با سیستم صوتی Ava Life شما می‌توانید با هزینه کم لذت هوشمند شدن را تجربه کنید.

Tap park

پارکینگ هوشمند

Tap park در واقع یک سیستم پارکینگ هوشمند مخصوص تپ لایف است، ما چیزی که آن را از سایر پارکینگ های هوشمند مجزا می کند قابلیت‌های منحصر به فردی است که دارد. با این سیستم شما می‌توانید با انتخاب روز و زمان و ساعت مورد نظر، جای پارک برای مهمانان خود رزرو کنید.

همچنین با دادن لینک اختصاصی به مهمانان، ورود و خروج آن‌ها را به طور دقیق ثبت می‌کند و دسترسی برای کنترل پارکینگ را در آن زمان به آن‌ها می دهد. با این سیستم پارکینگ هوشمند شما امکان مانیتورینگ لحظه‌ای، مدیریت رزرو‌ها و به طور کلی مدیریت پارکینگ را در یک اپلیکیشن دارید.

 

Tap Plant

ارتباط مستمر با گیاهان مزایای قابل توجهی برای انسان دارد. از جمله بهبود کیفیت هوا، کاهش استرس، فشار روانی، تقویت سیستم ایمنی و افزایش بهره وری. از طرفی نگهداری و مراقبت از گیاهان به خصوص در آپارتمان کاری دشوار است.

Tap Plant سیستم هوشمند مراقبت از گیاهان یمی دیگر از محصولات تپ لایف است. این سیستم داده های مهم را جمع آوری می کند و به شما برای مراقبت از گیاهان کمک می کند. همچنین زمانی که به سفر می روید، دیگر نیازی نیست که نگران باشید زیرا این سیستم آبیاری هوشمند به صورت خودکار آبیاری و کوددهی گیاهان شما را انجام می دهد.

smart plant care

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *