خانه هوشمند صحیح و اصولی، با مشاوره هوشمند سازی

هدف اصلی مشاوره هوشمندسازی، جلوگیری از تصمیم‌گیری اشتباه و انتخاب بهترین سیستم هوشمند به منظور ایجاد آرامش و آسایش برای شما است. مشاورانو متخصصین تپ لایف با در نظر گرفتن اولویت‌های شما، نوع ساختمان، سرمایه اولیه و … استراتژی مناسب رای هوشمند سازی را انتخاب کرده و این هدف را محقق می‌کنند.

جلسات مشاوره رایگان شرکت تپ لایف با هدف شناخت بهتر نیازها و اولویت‌های شما و تخمین هزینه پروژه انجام می‌شود. مشاوران باتجربه و خبره تپ لایف آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه هوشمند سازی ساختمان هستند. لطفا برای دریافت مشاوره رایگان هوشمند سازی، فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

مراحل مشاوره هوشمندسازی

1- آشنایی با تپ لایف

مشاوران تپ لایف ابتدا طی جلسه‌ای حضوری یا تلفنی با هدف شما از هوشمندسازی و نحوه آشناییتان با تپلایف آشنا می‌شوند.

2- نیازسنجی پروژه

مزایای هوشمندسازی، تجهیزات هوشمند و هر آن چه که نیاز است راجع به ساختمان هوشمند بدانید، طی جلساتی کاملا برای شما توضیح داده می‎‌شود. سپس با توجه به بودجه، نیازهای شما و محدودیت‌های پروژه، روش هوشمندسازی و تجهیزات مورد نظر انتخاب می‌شود.

3- صدور پیش فاکتور

بر اساس بررسی‌ها، قیمت‌گذاری انجام شده و برای تایید اولیه خدمت شما ارسال می‌شود.

4- پیش پرداخت و عقد قرارداد

پس از قیمت‌گذاری نهایی و انجام کامل مذاکرات، قراردادی بین تپ لایف و شما عقد می‌شود و مبلغی به عنوان پیش پرداخت دریافت می‌شود.

5- شروع پروژه

بعد از انجام پروژه و نصب تجهیزات، تنظیمات مورد نظر شما برای هر وسیله هوشمند اعمال می‌شود.

6- تحویل و تسویه حساب

پس از قیمت‌گذاری نهایی و انجام کامل مذاکرات، قراردادی بین تپلایف و شما عقد می‌شود.

7- آموزش و خدمات پس از فروش

تیم آموزش و پشتیبانی تپ لایف پس از اتمام پروژه شما را تنها نخواهد گذاشت. ما همواره در تلاش هستیم که با ارائه خدمات پس از فروش آرامش شما را در ساختمان هوشمندتان بیشتر کنیم.

به چه دلیل انجام مشاوره هوشمند سازی ضروری است؟

هوشمند سازی هر خانه منحصر به فرد است. همچنین روز به روز تکنولوژی‌های پیشرفته‌تر و محصولات جدیدی در این زمینه وارد بازار می‌شوند. در نتیجه برای انجام درست و اصولی هوشمند سازی باید از کارشناسان این حوزه کمک گرفت.

برای تخمین هزینه هوشمند سازی چه مواردی در نظر گرفته می‌شود؟

متراژ خانه، قدمت بنا، سطح هوشمند سازی و تجهیزاتی که باید استفاده شوند، از مهم‌ترین عوامل دخیل در هزینه هوشمند سازی هستند.

هدف از انجام مشاوره هوشمند سازی چیست؟

هدف اصلی مشاوره هوشمند سازی، جلوگیری از تصمیم‌گیری اشتباه و انتخاب بهترین سیستم هوشمند به منظور ایجاد آرامش و آسایش برای شما است