هشدار آتش، دود، گاز یا نشتی آب را بی‌درنگ روی موبایل خود مشاهده کنید!

انواع سیستم هشدار هوشمند

سیستم هشدار هوشمند
 • سیستم اعلام حریق هوشمند

  در صورتی که سیستم اعلان حریق هوشمند دود یا آتش را تشخیص دهد، آژیر خطر خانه به صدا درآمده و همچنین بر روی تلفن هوشمند به سرعت مطلع شده و می‌توانید با اقدام به هنگام از پیشروی آن جلوگیری نمایید. این سنسور برای کسانی که در مسافرت و یا سر کار دائما نگران حوادث غیر منتظره هستند، آرامش خاطر کاملی را به وجود می‌آورد.
 • سیستم اعلام نشتی گاز هوشمند

  گاز قاتل خاموش است. هشدار دهنده هوشمند نشت گاز وسیله‌ای برای شناسایی و کنترل گازهای سمی، قابل اشتعال و به طور کلی خطرناک است که به محض تشخیص گاز آژیر خطر را به صدا در آورده و از طریق اپلیکیشن موبایل نیز به شما اعلام خطر می‌کند. همچنین همزمان سیستم‌های تهویه جهت هدایت گاز به بیرون فعال می‌شود تا از بروز فاجعه جلوگیری شود.
 • سیستم اعلام نشتی آب هوشمند

  وظیفه اصلی سیستم هشدار هوشمند نشت آب این است که شما را از وجود یا امکان نشتی یا ترکیدگی لوله‌های آب مطلع کند. پیام هشدار این سیستم هوشمند بر روی تلفن همراه و یا پنل مرکزی خانه اعلام می‌شود تا اقدامات لازم انجام گیرد. البته انواعی از سیستم اعلام نشتی آب وجود دارند که خودشان اقدامی انجام می‌دهند و به عنوان مثال در چنین شرایطی آب را به صورت خودکار قطع می‌کنند.

مزایای هوشمندسازی سیستم هشدار ساختمان

آمار آتش‌سوزی‌های خانگی، مسمومیت با انواع گازها و یا نشت لوله‌های آب و آسیب رساندن به خانه روز به روز بالاتر می‌رود. به طوری که هر ساله 500000 تا یک میلیون حادثه ناشی از نشت آب گزارش می‌شود. به جز بلایای طبیعی بخش مهمی از این آمار مربوط به فجایع خانگی است و آن چه باعث نگرانی می‌شود این است که مشکلاتی از این قبیل ممکن است در نگاه اول با چشم قابل تشخیص نباشند. هوشمندسازی سیستم هشدار ساختمان راهی برای کاهش و حتی اتمام اینگونه نگرانی‌ها است که این مزایای مهم را دارد:

 • تامین امنیت خانه، در هر کجا و هر زمان
 • کاهش احتمال آسیب به وسایل خانه بر اثر آتش‌سوزی، نشت آب و ...
 • کاهش هزینه‌های بیمه و همچنین قبوض آب و گاز
 • جلوگیری از استنشاق گازهای مضر با تشخیص به موقع خطر
 • نصب و استفاده آسان، در کنار تشخیص خودکار شرایط خطرناک
 • مانیتورینگ در هر لحظه و هر کجا
 • هزینه پایین نگهداری از سنسورها
 • کاهش احتمال سیل ناشی از نشت یا عملکرد نادرست لوله‌ها
 • محافظت از خانه و افراد در برابر فجایع خانگی
 • تشخیص خطا قبل از وقوع حادثه و حتی زمانی که به چشم قابل دیدن نیست

تپ لایف ارائه دهنده انواع سیستم های هشدار هوشمند

تپ لایف خدماتی شامل هر سه نوع سیستم هشدار هوشمند را به شما ارائه می‌دهد. با سیستم هوشمندسازی ساختمان، می‌توانید در هر کجا که هستید از تامین امنیت خانه خود در مقابل حوادث خانگی مطمئن باشید، چرا که تپ لایف با استفاده از سنسورهای نشت آب، گاز و اعلان حریق به نگرانی شما خاتمه خواهد داد.

 

جهت کسب اطلاعات و پیاده سازی سیستم امنیتی هوشمند کلیک کنید.

سیستم هشدار هوشمند چیست؟

سیستم هشدار هوشمند با استفاده از تکنولوژی بیسیم، شبکه‌های خانگی و تلفن‌های همراه برای به روز کردن امنیت خانه شما استفاده می‌کند. با این سیستم، امنیت خانه در دستان شما قرار گرفته و امکان بررسی آن در هر زمان به راحتی ممکن می‌شود.

آیا داشتن سیستم هشدار هوشمند در خانه ضروری است؟

بله. با افزایش آمار آتش‌سوزی‌های خانگی، مسمومیت با انواع گازها و نشت لوله‌های آب و آسیب رساندن به خانه، مجهز کردن خانه به سیستم هشدار هوشمند امری ضروری است. با این سیستم احتمال خطر تشخیص داده شده و نگرانی به وقوع پیوستن فجایع خانگی را کم کرده و یا از بین می‌برد.

انواع سیستم‌های هشدار هوشمند کدام‌اند؟

. سیستم اعلام حریق هوشمند که برای تشخیص دود یا آتش استفاده می‌شود.

. سیستم اعلام نشتی گاز هوشمند که گازهای سمی، قابل اشتعال و خطرناک را شناسایی و کنترل می‌کند.

. سیستم اعلام نشتی آب هوشمند که امکان نشتی و یا ترکیدگی لوله‌های آب را تشخیص می‌دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.